BİZİM QUEER CHALLENGE’IMIZ ÖZEL // YEPYENİ BİR KADIN KADINA AŞK HİKAYEMİZ VAR LUBUNYALAR!

 

Hiçbir ünlü edebiyatçının bizim hikayelerimizi yazmasını beklememize gerek yok artık, lubunyalar kendi hikayelerini artık daha çok ve daha özgürce yazıyor!

 

Mantar’ın kitabı çıktı! Uzun zamandır hakkında konuştuğumuz; hayalini kurduğumuz heyecan meyvesini verdi. Zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak çok emek döktüğü bu romanı yayınlanmış görmek büyük bir mutluluk.

 

 

Ellerin Ellerimde ilk Türkçe kadın kadına aşk romanlarından biri. Handan ve Meral’in ilişkilerinin başlamasıyla birlikte aslında bir yolculuğa başlıyoruz gibi hissettim. Yolculuk diyorum çünkü aralarında neler geçecek, olaylar nasıl gelişecek derken kendimi onların iç dünyalarında buldum. Onların yanında, sağ koltukta oturup nerelere gittiklerini, ne yollara girip çıktıklarını izleyerek devam edecek hikaye derken ben de kendi içimde kendi yolculuğuma çıktım. Ama ne direksiyona geçtim ne de Handan ve Meral’in yolculuğuna eşlik etmeyi bıraktım. Sanki hem onlar sürüyordu bu arabayı hem ben hem de hiçbirimiz. 

 

İster Türkçe edebiyattaki nadir lezbiyen hikayelerden olduğu için, ister şiir sevginizden, ister yeni yazarlar keşfetme arzunuzu harika şekilde doyuracağından, isterseniz de bu sebeplerin hepsinden dolayı, Ellerin Ellerimde’yi okumanızı tavsiye ederim.

Ellerin Ellerimde’yi kitapyurdu.com’da bulabilirsiniz: https://www.kitapyurdu.com/kitap/ellerin-ellerimde/584417.html

Armut

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top