S02E03 – THE BİSEXUAL DİZİSİ DERİN İNCELEME (Bi+ Dosyası IV)

Bu bölümde kahramanlarımız Armut’la Mantar; Desiree Akhavan’ın The Bisexual dizisini masaya yatırıyor. Altı bölümlük dizinin her bir bölümünü didik edip dizide konu edilen olaylar aracılığıyla bi+fobiden girip kıl tüy meselelerine uzanan derin bir sohbete dalıyor. İpin ucunu kaçırıp sürelerini de bir hayli aşıyorlar.

Dinlemeden önce bir uyarı; diziyi izlemeyenler için spoiler mevcut. Diziyi izlemeyeceğim ama sizi dinlemek de istiyorum derseniz de buyurunuz! Diziyi izlemeyenlere özetleyip dizi bahane muhabbet şahane diyoruz! 🙂

Keyifli dinlemeler!

Eğer podcast’lerimiz, iTunes üzerinden dinliyorsanız, yıldız ve yorum yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Bölümle ilgili düşünceler, dinlerken aklınıza gelenler ve yeni bölüm fikirleri için queertroublemakers@gmail.com’a mail atabilirsiniz!

Bize ulaşın: www.queertroublemakers.com / https://twitter.com/qtroublemakers / https://www.instagram.com/queertroublemakers / https://www.facebook.com/Qtroublemakers

Dizinin linki: https://www.imdb.com/title/tt8050586/

Bizi SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts‘te veya diğer podcast applerinde takip edebilir veya bu sayfadan dinleyebilirsiniz. Diğer seçenekler için Anchor sayfamıza göz atın.

Eğer podcast’lerimiz, iTunes üzerinden dinliyorsanız, yıldız ve yorum yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizle paylaşın! Her konuda muhabbet için bize Twitter,  Instagram ve Facebook‘tan ulaşabilirsiniz veya queertroublemakers@gmail.com’a mail atabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top