S02E01 – ÖZEL KONUK: İSTANBUL ONUR HAFTASI

Ey lubunya 28. İstanbul Onur Haftası başlıyor! Hazır mısın?

İkinci sezonumuza bomba bir başlangıç yaptık ve bu bölümde İstanbul Onur Haftası’ndan Emre ve Mine konuğumuz oldu. Bize hem haftanın hazırlık sürecinden, 28. kez düzenlenen haftanın temasını nasıl seçtiklerinden hem de favori etkinliklerinden bahsettiler. Yıllardır konuşup durduğumuz bir konuyu da es geçmek istemedik, Onur Haftası’nın dahil olduğu madiliklerde bu sene nasıl farklı çözüm süreçleri arandığını masaya yatırdık.

Keyifli dinlemeler!

Birinci yılımızı doldurup iki yaşımıza girerken size müjdemiz nur topu gibi sitemiz: www. queertroublemakers.com Bekleriz 😀

Onur Haftası etkinlikleri: https://www.facebook.com/istanbulpride/events/?ref=page_internal

Onur Haftası sitesi: http://prideistanbul.org/

Sizin için favori pride etkinliklerimizi seçtik: https://queertroublemakers.com/2020/06/21/onur-haftasinda-agzimizin-suyu-en-cok-nelere-akiyor/

Bizi SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts‘te veya diğer podcast applerinde takip edebilir veya bu sayfadan dinleyebilirsiniz. Diğer seçenekler için Anchor sayfamıza göz atın.

Eğer podcast’lerimiz, iTunes üzerinden dinliyorsanız, yıldız ve yorum yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizle paylaşın! Her konuda muhabbet için bize Twitter,  Instagram ve Facebook‘tan ulaşabilirsiniz veya queertroublemakers@gmail.com’a mail atabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top