S01E09 – 2019’UN EN İYİLERİ

2019’un bitmesine az kalmışken yeni yıl kararları ve astronomik spor salonu hedeflerine dalmadan hemen önce bi’ dönüp geriye, hem bu yıla hem de geçtiğimiz on yıla baktık. Armut 2019’u ısrarla 2009 sayarken Onur Haftası’nın, LGBTİ+ hareketi ve kültürünün nereden nereye geldiğini, kendi onur haftası ve kişisel tarihimizi konuştuk, eski günleri yad ettik. 2019’un son bölümünde yan yana olmanın da gazıyla bol güllüm yaptık.

Bir de özel teşekkürümüz var: Gerçekçi ve gerekli bir yeni yıl kararı alarak ses kalitemizi iyileştirmek için çalışmalar yaparken bize mesaj atan bir dinleyicimiz sayesinde günümüz aydınlandı. Bize yazılım ve ekipman konusunda tavsiyeler verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra sizlerle daha keyifli dinlenen kayıtlarda buluşacağız.

Herkese iyi yıllar, 2020’de görüşmek üzere! 🙂

Bahsettiğimiz kitap: https://www.60pages.com/longreads/lubunya-2/

 

Bizi SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts‘te veya diğer podcast applerinde takip edebilirsiniz. Diğer seçenekler için Anchor sayfamıza göz atın.

Eğer podcast’lerimiz, iTunes üzerinden dinliyorsanız, yıldız ve yorum yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizle paylaşın! Her konuda muhabbet için bize Twitter,  Instagram ve Facebook‘tan ulaşabilirsiniz veya queertroublemakers@gmail.com’a mailn atabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top