S01E06 – MINDFULNESS ÇOK MU ABARTILDI?

Mindfulness ya da diğer adıyla farkındalık hayatımızdaki yerini sağlamlaştırma çalışmalarına feci ivme kazandırmış durumda. Mindfulness tamamen bir aldatmaca deyip en başından kendinizi soyutlamış  veya henüz pek tanışmamış olabilirsiniz. Belki “bu iyi bir şeye benziyor ama…” gibi düşüncelerle meşgul, “fluid” takılıyorsunuz, belki de sıkı bir takipçisi olarak 8 haftalık MBSR kursunuzu tamamladınız ve ileri seviyelere yelken açıyorsunuz. Hangi durumda olursanız olun, gelin kafa karışıklığımıza katılın. Mindfulness’tan ne anlıyoruz? Yoksa kandırılıyor muyuz? Yoga neden yapıyoruz, yapmayı bırakacak mıyız? Yine muhabbeti çorba yaptık. Fikirlerinizi paylaşın, birlikte bilinç yükseltmeye çalışalım.

 

Bizi SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts‘te veya diğer podcast applerinde takip edebilirsiniz. Diğer seçenekler için Anchor sayfamıza göz atın.

Eğer podcast’lerimiz, iTunes üzerinden dinliyorsanız, yıldız ve yorum yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizle paylaşın! Her konuda muhabbet için bize Twitter,  Instagram ve Facebook‘tan ulaşabilirsiniz veya queertroublemakers@gmail.com’a mail atabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top